Vroudenspil

Za jak dlouho zaroste 16 let stará dírka v uchu ?

Po 16ti letech jsem si vyndal náušnici . Zaroste dírka někdy ?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Myslím si,že ne.Za ty roky je „rána“ dostatečně zahojená,granulace utvořila celistvý kožní povrch – tkáň je složená z nově vytvořených cév a vaziva.Proto tam už nemá co srůstat.

Další odpovědi
iceT

Mě nezarostly dírky ani po deseti letech.

marci1

Že je stará 16 let, to je úplně jedno. Dírka ( pokud je to opravdu dírka ) zaroste každému po jiné době. Někomu třeba za 2 týdny, někomu za 3 měsíce. Je to velmi individuální. 🙂

anonym

Taky si myslím, že nezaroste.