Kalim_YT

Za jak dlouho vyprchá z krve nealkoholické pivo s 0,49% alk.?

Nejlepší odpověď
marci1

Bezprostředně po vypití jednoho nealkoholického piva můžete při dechové zkoušce nadýchat až 0,4 promile. Malé množství alkoholu, které nealko pivo obsahuje, však rychle vyprchá a zhruba po 5 minutách od vypití už bývá výsledek nulový. Nealkoholické pivo si tedy před jízdou můžete bez obav dopřát – pokud budete brát ohled na jeho množství a neusednete za volant ihned po jeho konzumaci. 🙂
https://www.povinne-ruceni.com/clan­ky/je-nealko-pivo-opravdu-nealko/

Další odpovědi
Ametyst

Nedělejte z biologie člověka exaktní vědu.

Gonfaloniér

0,49 % alkoholu? Tak to ani nepocítíš, proto je to nealkoholické pivo. Možná pár vteřin, protože nemá ani co vyprchávat.

Arne1

Jedna kalkulačka mi spočítala půl hodiny.