Petr__

Za jak dlouho vám dojde obyčejný balík?

https://www.ces­kaposta.cz/sluz­by/baliky/cr/o­bycejny-balik

tu je „Informace o dodání Obyčejného balíku nelze poskytnout.“

nejedná se o objednávku z eshopu.popište své zkušenosti.díky

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Informace opravdu nelze poskytnout, jelikož pošta neeviduje jak podání, tak ani dodání této zásilky.
Ale myslím, že tak do týdne by to mělo být doručené.

Další odpovědi
Lamalam

Mě nedojde, nic jsem si neobjednala.

anonym

To nevím,až ho pošleš,dám ti vědět.

anonym

je to různé. zažil jsem, kdy balík zvládl delší cestu za podstatně kratší dobu. takže od dvou do pěti dnů, podle toho, jak se speditéři, dispečeři, manipulanti vyspali

gecco

Naposled to trvalo 2 dny vcetne dne podani…

McArthur

Nemám s ním zkušenost a za tu cenu bych tuto službu ani nedoporučil. Je lepší si vybrat Doporučený balík, Cenný balík nebo Balík do ruky. U prvních dvou je cena podobná jako u Obyčejného balíku a obsah je pojištěn. Balík do ruky je trošku dražší a trochu pochybuji o jeho výhodách, protože rychlost jeho doručení je spíše delší.