sabca32

Za jak dlouho uschnou listy? :D

Máme mít na výtvarku na pondělí listy (budem dělat podzimní věnec), jen nevím, když je vezmu v sobotu domu, jestli neuschnou, popřípadě se nevysuší a nerozpadnou. Nebo na ně mám jít v neděli večer, či v pondělí ráno? Popřípadě napište další nápady, čím vyzdobit podzimní slaměný věnec. :)

Odpovědi
Bednaricek

Myslím si, že vydrží minimálně 2 dny. Nedoporučuji je dávat přímo do pokoje. Nechte je např. v nějaké nádobě za oknem nebo na zahradě. Hezký zbytek dne.