asek

Za jak dlouho těhotenský test zjistí, že je žena těhotná? Může to zjisti třeba už týden po sexu?

těhotenský test, těhotenství

Nejlepší odpověď
Lucijej

těhotenský test by se měl dělat až po dvou týdnech, při dřívějším použití hrozí zkreslený výsledek

více v odkazu:

Zdroj: http://www.te­hotenske-testy.cz/kdy-pouzit-tehotensky-test/

Další odpovědi
Araxis

Ano ale jen z krve,kdy hladina HCG může být už větší.Když počůráš papírek z lékarny,tak na tom testu je přesný výsledek nejlépe týden po zpoždění menstruace.
Uplně přesně to urcí i doktor.Po týdnu ještě není co znát.U dokrora si nech vzit krev,když to chceš vědět už tak brzo.Celý proces putování spermií trvá necelé tři dny,poté oplodnění a hnízdění vajíčka v děloze.Vše trvá zhruba |5 dní,proto po týdnu nelze ještě s jistotou určit zda žena je nebo není těhotná.