BEAES

Za jak dlouho spotřebujete stíny, řasenku, rtěnku? Máte některou kosmetiku delší dobu a stále se s ní líčíte?

Může být škodlivá?

Nejlepší odpověď
skorcovaz

Já používám jen řasenku a ta mi vydrží cca 5 měs., pak obschne a dělá žmolky.. Nepoužívám ji každý den a myslím si, že neškodí. Make up zatím nepotřbuji, ale mylsím, že určitě ucpává póry.. Rtěnku používám jednou za uherský rok na disco a taky si myslím, že neškodí.. Na disco taky používám oční linku a očné stíny za 35,– Kč a ty myslím, že by mohli škodit.. Už je mám ale přes 2 roky a nechce se mi kupovat jiné, tak je dojedu, no co.. :)

Další odpovědi
bigbít

Většinou mi vše vydrží aspoň rok, pak to dojde a koupím si nové, požívám stíny a řasenku každý den. Je možné, že taková kosmetika, která se kupuje od pochybných prodejců je škodlivá více, než ta dermatologicky ověřená…ta maximálně ucpává póry, když jde například o make-up.