DIH

Za jak dlouho si žaludek zvykne na menší množství jídla?

Nejlepší odpověď
Hamon

Muj nikdy.

Další odpovědi
arygnoc

žalúdku to je jedno.

je to v hlave (pocit sýtosti, potreba jesť).
produkcia žalúdočných štiav sa upraví raz-dva (podľa potreby).

petra15

Rekla bych, ze za jeden den.

mosoj

Dva – tři dny.

Jikra

Asi jak komu. U mě teda ani náhodou. Když jsem dosáhl na jateční váhu + 2 (tzn.102kg) tak najednou kde se vzala tu se vzala taková malá cukrovka.
No, a příkaz od felčarů byl jasný: Zhubnout a změnit životosprávu, takže méně a častěji jíst. Za dva roky jsem se dostal na 75–6kg ale můžu ti zodpovědně říci, že trpím jak Job a ten můj nezodpovědnej žaludek je furt vytahanej jako pytel na hady. Zkrátka a dobře, před obědem a večeří se naleju vodou jako velbloud, abych ho oblafnul a neměl pocit hladu.