Frogman

Za jak dlouho si normálně ušpiníte nové boty?

Myslím nechtěné ušpinění, když o tom třeba i nevíte.

Nejlepší odpověď
Drap

Podle počasí a terénu, kde se právě pohybuji.

Další odpovědi
Lamalam

Nové boty si ušpiním stejně rychle jako staré boty. Stáří bot nemá na rychlost špinění vliv.

autacek

Normálně brzy, ale občas je i vyčistím.

zjentek

Nový boty si ušpiním stejně rychle, jako i nový pneu na auťáku. Pak vezme ještě nějakej čas, než je úplně ojedu.

marci1

Záleží na tom, jak dlouho si nové boty, (které si nejdříve vystavím a čučím na ně) jen prohlížím a obuji si je, aby si také vyzkoušely moje nohy. 🙂