Za jak dlouho se vytvoří voda na plicích/den, dva, týden, více/?

Jak dlouho můžu chodit s vodou na plicích? Dá se na to přijít při bronchoskopii? Může mi ublížit chemoterapie, když mám vodu na plicích? Může to vyvolat smrt? Pokud ano, co je příčinou, zda voda, nebo něco jiného? Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

http://www.ste­fajir.cz/?q=vo­da-na-plicich

Další odpovědi
mosoj

Voda na plicích není onemocnění. Je to projev ( následek) nějakého jiného onemocnění. S vodou na plicích můžete chodit dokud to zvládnete a neudusíte se.