dgfdgf

Za jak dlouho se rozloží vajgl? Co všechno obsahuje?

Nejlepší odpověď
Kepler

Doma se mi sviňa nerozložil nikdy. Odhozený do trávy před vchodem do baráku vydrží tak 1 – 3 roky. Tedy pokud ho okamžitě nesezobla slepice. Obsahuje samé biologicky rozložitelné látky: filtr z celulózy a zbytky tabáku.

Další odpovědi
zjentek

Večer při ohýnku se v ohništi rozkládá asi takto- pssssssssssss­ssssssssssssssssssssssss­ssssssssssssssssssssssss­ssssssssss… …a není.

Kepler

zjentek: vajgly po Malborkách, pokud nejsou moc uslintané, shoří úplně potichu a bez syčení. Syčí na tebe akorát ostatní táborníci, bo vajgly se do ogňa netěpaju.