autacek

Za jak dlouho se předpokládá, že má muž po zahájení masturbace ejakulovat?

Prostě mi to nedá spát, aby to nebylo moc rychle, nebo to hlavně netrvalo moc dlouho, když jde o sperma pro IUI.

Odpovědi
agentpv

v 15 brzy a klidně 10× s krátkými přestávkami za sebou, a ve stáří to kolikrát vzdám (vzdáme) aniž by se dostavil výsledek.

Pepa25

Nic se nepředpokládá, nikdo nikoho nepopohání. Pokud jde o sperma pro IUI, tak je jediná důležitá věc ho umístit do nádobky …

Kryšpín

Nejlepší je sehnat šlapku na požužlání ty levnější pracují od 500 Kč výše a je to bez vlastní námahy, jenom pozor aby vzácnou tekutinu nespolkla.

Arne1

Neboj, kvalitu spermatu neovlivníš tím, jak dlouho si to budeš dělat. Něco si přečti z biologie, spermie tam jsou už nachystané.

iceT

Tak to snad záleží na tom, jak moc dobře si to bude dělat a taky na dalších okolnostech…ner­vozita, únava…

mosoj

Máš problémy? Jen na něj sáhneš a hotovo? Málo sexu.

dubraro

Žádný konkrétní předpoklad nemůže existovat. Záleží na věku a stavu.