Za jak dlouho se naučím psát všema deseti???? Je to těžké???

Nejlepší odpověď
hanulka11

Naučíš se prstoklad ,záleží na šikovnosti a chce to cvik , těžké to není- ale netěš se že to bude za měsíc.

Další odpovědi
dudu

Ač chlap, mám z psaní na stroji dokonce Státní zkoušku. Vyžadovalo to jeden školní rok pravidelného cvičení v pisárně i poctivé výuky teorie administrativy vč. základů těsnopisu. Je to však už hodně dávno.

anonym

já se to naučila rychle ale i schybama a dodnes mám překlepy

Miroslavst

Já píšu všema deseti a naučil jsem se to rychle.
Chvíli píšu dvěma ukazováčky, chvíli prostředníčky a tak.

Martina S.

Naučila jsem se to do měsíce a mám na to státní zkoušku. Horší to mají ty, kteří píší jedním a nebo dvěma prsty a pak třeba po několika letech se chtějí učit všemi deseti. To je tak na půl roku. Já jsem nikdy nepsala a rovnou jsem musela psát deseti, tak jsem neměla špatné návyky a to je asi jednodušší. Je to ale jen můj názor.

vlastina

Tak jsem si zadala do Google prstoklad-a ejhle co mi tam naskočilo-http://zena.cen­trum.cz/sex-vztahy/vse-o-sexu/2009/12/2­3/clanky/intim­ni-prstoklad-aneb-nenechejte-ruce-zahalet/

GM

Těžké to není, při troše píle se to dá zvládnout za 2 měsíce.