Avatar uživatele
dust8

Za jak dlouho se dá porazit covid pokud jde vše jak má? Pokud s ním máte zkušenost, tak jaká byla vaše cesta k vyléčení?

Zajímavá 0 před 3 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Podle mě porazit covid je podobné jako bojovat proti klimatu.:-) Virus tu je a bude, stejně jako klima. Je to podobné jako chřipka, takže obvyklé zásady- neprochladnout, nepít studené, pomoci si Acylpyrinem, vyplachovat nosní a krční sliznice slanou mořskou vodou /někomu svědčí bylinkové odvary/. Kuřáci pochopitelně vypálí virus na nosní a krční sliznici horkým cigaretovým kouřem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucyfer

Nedokážu říct. Je to divná nemoc. Třeba rýma, u té se říká týden s léčbou i bez, no já to zvládla třeba i za dva dny, ale kapky, co mi na to fungujou, u kovid rýmy nezabírají... Ta se objevila (kapání z nosu) a asi po třech dnech zmizela. Na kašel můžete zkusit kalobu... a je to přírodní... Hodně pít (aspoň litr a půl denně bych dala), teplotu srážet až od 38... Ono taky záleží co máte za příznaky. Doplňovat nějaké antioxidanty není na škodu - céčko, zinek... vitamín D, selen třeba... nejlíp z jídla...

Upravil/a: Lucyfer

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Jeto individualni. Nekdo ma problemy i pul roku pote!!

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví