dust8

Za jak dlouho se dá porazit covid pokud jde vše jak má? Pokud s ním máte zkušenost, tak jaká byla vaše cesta k vyléčení?

Odpovědi
Ametyst

Podle mě porazit covid je podobné jako bojovat proti klimatu.:-) Virus tu je a bude, stejně jako klima. Je to podobné jako chřipka, takže obvyklé zásady- neprochladnout, nepít studené, pomoci si Acylpyrinem, vyplachovat nosní a krční sliznice slanou mořskou vodou /někomu svědčí bylinkové odvary/. Kuřáci pochopitelně vypálí virus na nosní a krční sliznici horkým cigaretovým kouřem.

Lucyfer

Nedokážu říct. Je to divná nemoc. Třeba rýma, u té se říká týden s léčbou i bez, no já to zvládla třeba i za dva dny, ale kapky, co mi na to fungujou, u kovid rýmy nezabírají… Ta se objevila (kapání z nosu) a asi po třech dnech zmizela. Na kašel můžete zkusit kalobu… a je to přírodní… Hodně pít (aspoň litr a půl denně bych dala), teplotu srážet až od 38… Ono taky záleží co máte za příznaky. Doplňovat nějaké antioxidanty není na škodu – céčko, zinek… vitamín D, selen třeba… nejlíp z jídla…

cappuccino

Jeto individualni. Nekdo ma problemy i pul roku pote!!