maja49

za jak dlouho přijde dopis do ameriky-kalifornie? Obyč pošta, žádné příplatky

Odpovědi
Efchen

To záleží. Většinou se u dopisů do takové dálky pošta třeba nejprve odešle do Francie odtamtud do NYC a od tamtud třeba do Californie,ale většinou se musí čekat,než je na poště dostatek dopisů do podobných míst,protože jeden dopis do ciziny posílat nebudou,musí jich být nashromážděno víc,takže jde o štěstí. Můžou to být 2 týdny a možná i měsíc. Zeptala bych se asi přímo na nějaké poště,jak to u nich chodí..