koloušek145

za jak dlouho po prvním použití začne působit antikoncepce? (lindynette)

Odpovědi
Lorrien

Nakoukněte do příbal. informací, tam to je, ale mělo by to být tak do týdne, pokud budete od prvního užití dodržovat pravidelnost. :)

elektrikář

Pro rychlovku jde použít anti bejby čípek. Pusobí asi za pul hodiny až se teplem sozteče.Jinak hormonální léky působí až je tělo rozloží a dostanou se do krve. CC dva až tři dni.