ReHu

Za jak dlouho po požití alkoholu je raálné nadýchat 1,78 promile? Myslím, že za pár minut to nelze. Váš názor?

http://www.no­vinky.cz/krimi/213062-ridic-v-noci-utekl-od-vazne-zranene-spolujezdkyne.html

Nejlepší odpověď
anonym

tak já bych už nenadýchala já bych byla tuhá a bez dechu, to snad není možné co dokáže zbabělost

Další odpovědi
rybíz

Počet promile alkoholu záleží na tom, jestli se jedná o muže či ženu a jejich váhy a délky pití. 1,78 promile je pouze 5 panáků slivovice po 5ti cl, a já bych je dokázal dříve vypít tak během 10ti až 15 minut i dřív.