tvaruzekcz

Za jak dlouho po aplikaci první dávky mRNA vakcíny od firmy Pfizer si můžu jít zaběhat?

Odpovědi
Hlada

To je otázka jako „Pane Lorenc, uvezu to ?“.
Rozdíly v reakcích jsou obrovské a nedá se to určit předem. Osobně bych musel hodně zveličovat, kdybych tvrdil, že mi něco bylo, stejně tak věřím, že jiní sepisovali závěť. Tělo si samo řekne.

marci1

„Má osobní zkušenost je taková, že pokud dostanete vakcínu dnes, tak si dejte jeden den klid a druhý den můžete jít třeba pomalu běhat,“ říká pro server iROZHLAS.cz Jiří Radvanský, primář Oddělení tělovýchovného lékařství ve Fakultní nemocnici v Motole. 🙂
https://www.i­rozhlas.cz/spor­t/sportovani-po-ockovani-vakcine-behani-cyklistika-rekreacni-sport-klidovy-rezim_21061707­07_mim

Smack

První dávka je v pohodě, horší je ta druhá, to si pak dej 4dny klidu.

elkon

Vše o fyzické zátěži máš napsané na papíru, který jsi dostal při očkování.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.