(O_o)

Za jak dlouho od výroby expiruje kokain? A jak je tomu u jiných drog?

Nejsem uživatelem drog a ani nemam to nutkani je okusit, nicmene zajimalo by mne zda muze expirovat kokain a jine rozsirene drogy. Chapu, ze spoustu z nich je zavisla na kvalite zabaleni, ale zhruba asi odhadnout jde.

Odpovědi
Schluker

Trvanlivost neni presne znama, ale predpoklada se na desitky let. Vice ve zdroji.

Zdroj: https://www.vi­ce.com/amp/en/ar­ticle/qvmkpd/t­his-is-how-long-party-drugs-keep-for

Jsem Jan

Kokain a ostatní nevím, ale papírky LSD dokáží vydržet i dlouhé roky se stejnou funkčností.

zjentek

U této potraviny, podobně jako třeba u zelí, ve snaze zabránit degradaci účinných látek (u zelí THC), celkem výrazně zvýšíme strop expirace skladováním s CHLADU A TEMNU, nejlépe v lednici či přímo na mrazáku. Pozor – dobře zabalit kvůli případné vlhkosti! (;