Avatar uživatele
Dr.nuda

Za jak dlouho mohu po jointu marihuany za volant, tedy za jak dlouho budu „střízlivý“ ?

Doplňuji:
Prosim o odpovědi k otázce a né, že jsem měl přemýšlet před. Ja marihuanu nekouřím jen mě tato situace zajímá. Když z piva jsem střízlivý cca 2hod. Tak chci vědět za jak dlouho z marihuany

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3629 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

S ´jistotou´ za pár týdnů…
V závislosti na intenzitě a délce užívání jsou metabolity zjistitelné až 6–8 týdnů…
😉
Doplňuji:
Jestli čekáš odpově´d typu – za 2 hodiny, tak na to zapomeň – je to tak, jak jsem napsal výše…
To, nakolik bylo či nebylo tvé vědomí a schopnosti marjánkou ovlivněno/y nikoho nezajímá – důležité jsou prokazáné látky.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Zkouškou ze slin to bude znát cca týden. V moči a krvi to lze zjistit ještě asi 30 dní.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Všichni odpovídající odpovídají tak, jak by měli osobní zkušenost. A takovým, kteří se ptají až poté, co si zakouřili, bych nakopal…
Proč se prvně nezeptáš, jaké následky by „mělo“ , kdybych..... ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Jde o to, co to je za marihuanu, pokud to bude nějaká přírodní (nepřešlechtěná lampa), měl bys být OK za cca. tři hodinky. Pouze testy by ti mohli potvrdit opak, to ovšem bys musel čekat znatelně delší dobu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Říká ti něco pojem „flashback?“
Kanabinoidy mají schopnost vázat se na tuk. Část se jich z krevního řečiště usadí v tukových zásobách, které se zrovna v ten okamžik v těle vytvářejí. Stejným, jen opačným způsobem se ti mohou uvolnit z tuku do krve v okamžiku energetického deficitu, kdy si tělo sáhne do tukových zásob pro energii. A v ten okamžik můžeš mít pocit, jakože si zrovna dáváš. To je ten flashback. Může nastat druhý den, může nastat třeba i za 4 týdny ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

asi 10hodin se říká ale kdo ví… já nejezdím vůbec – jenom na kole

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek