Dr.nuda

Za jak dlouho mohu po jointu marihuany za volant, tedy za jak dlouho budu „střízlivý“ ?

Doplňuji:
Prosim o odpovědi k otázce a né, že jsem měl přemýšlet před. Ja marihuanu nekouřím jen mě tato situace zajímá. Když z piva jsem střízlivý cca 2hod. Tak chci vědět za jak dlouho z marihuany

Nejlepší odpověď
anonym

S ´jistotou´ za pár týdnů…
V závislosti na intenzitě a délce užívání jsou metabolity zjistitelné až 6–8 týdnů…
😉
Doplňuji:
Jestli čekáš odpově´d typu – za 2 hodiny, tak na to zapomeň – je to tak, jak jsem napsal výše…
To, nakolik bylo či nebylo tvé vědomí a schopnosti marjánkou ovlivněno/y nikoho nezajímá – důležité jsou prokazáné látky.

Další odpovědi
Drap

Zkouškou ze slin to bude znát cca týden. V moči a krvi to lze zjistit ještě asi 30 dní.

anonym

Všichni odpovídající odpovídají tak, jak by měli osobní zkušenost. A takovým, kteří se ptají až poté, co si zakouřili, bych nakopal…
Proč se prvně nezeptáš, jaké následky by „mělo“ , kdybych..... ?

huxa

Jde o to, co to je za marihuanu, pokud to bude nějaká přírodní (nepřešlechtěná lampa), měl bys být OK za cca. tři hodinky. Pouze testy by ti mohli potvrdit opak, to ovšem bys musel čekat znatelně delší dobu.

cochee

Říká ti něco pojem „flashback?“
Kanabinoidy mají schopnost vázat se na tuk. Část se jich z krevního řečiště usadí v tukových zásobách, které se zrovna v ten okamžik v těle vytvářejí. Stejným, jen opačným způsobem se ti mohou uvolnit z tuku do krve v okamžiku energetického deficitu, kdy si tělo sáhne do tukových zásob pro energii. A v ten okamžik můžeš mít pocit, jakože si zrovna dáváš. To je ten flashback. Může nastat druhý den, může nastat třeba i za 4 týdny ;)

jáára

asi 10hodin se říká ale kdo ví… já nejezdím vůbec – jenom na kole