MirKop

Za jak dlouho mi bude doručen dopis ze Slovenska?

Má být odeslán ve středu, tak kdy asi bude u mě?

Nejlepší odpověď
led

Záleží od dostupnosti odosielacej a vašej pošty.
Z malých obcí sa pošta zváža „poštovým panáčikom autobusom, autom“ do strediskovej pošty odtiaľ ďalšími spojmi do rozdeľovne pošty… Zo Slovenska do Čiech sa pošta prepravuje vlakmi, prípadne aviopošta letecky, a na jednotlivých staniciach sa vykladá pre daný region. A prepravný kolotoč pokračuje až na lazy.
Takže počítajte od 2–4 pracovné dni od odoslania, pokiaľ sa v daný deň vyberá pošta zo schránky v tomto prípade si pripočítajte ďalší pracovný deň.