marrjaana

Za jak dlouho dostanu zavazadla po přistání netadla?

Ahoj, jak dlouhá je zhruba doba od přistání letadla po vydání zavazadel?
asi máme špatně naplánované spoje, tak jen abych věděla…

Nejlepší odpověď
led

1 – ak ich naložia do iného lietadla, je možné, že sa s nimi už nestretnete. Prípadne to trvá kým bude letové spojenie na vaše cieľové letisko aj niekoľko dní.
2 – záleží od veľkosti letiska (kapacita letov), na malom letisku je to otázka pár minút, na veľkom aj 1–2 hodiny

Další odpovědi
zzzzz

Dostatt kufry není nikdy jistý, už mi je 2× zašantročili:-(((

To je různé, někdy si u kufru za 5 minut, jindy to trvá i hodinu:-(( Záleží i na letišti, pokud je hodně velké, tak tam bývá zmatek. V Londýně jsme čekali víc než hodinu:-(( V Brně je to většinou do pěti minut.

setapouch

Jak kde (letiště, stát). Obvykle je to v řádu minut (zavazadla nemusí čekat fronty na vyřízení formalit), ale čekal jsem snad i hodinu.

anonym

Pokud jde jen o tranzit (nikoli např. celní odbavení), bývá to rychlé – v řádu desítek minut.
Ale už se taky stalo, že přiletěli známí z Mexika, v únoru (tam teplé ´léto´, tady únor) – a zavazadla jim přiletěla (některým) až za tři dny – tak prázdnej šatník jsem v životě neměl (byl jsem pro ně na letiště a prostě jsem je nemohl nechat jet domů v kraťáskách, tričínkách a sandálkách…).
😁

led

Najhoršie je, ak sa vám to stane kdesi „mimo civilizácie, kde nemôžte len tak skočiť do obchodu“ a počas pobytu sa nezdržujete na jednom mieste. To potom nastáva akási kolegiálna spolupatričnosť „čo nevyhnutne nepotrebujem, požičiam postihnutému“.

setapouch

Hehe, zažil jsem letiště, kde jsem z letadla vystupoval jako jediný cizinec. Zavazadla si lidi postupně odebírali, až jsem tam zůstal čekat jen já. Už jsem začal přemýšlet, který z těch uniformovaných lidí se samopaly bude mít nejlepší náladu, když najednou moje krosna přijela taky. A neotevřená. Nevím, co s ní dělali, jestli něco.

zzzzz

Tys byl v KLDR jo?

setapouch

Zatím ne, ale je v plánu. Tohle bylo, myslím, v Moldavsku.

zzzzz

V plánu? tak to si odvážný:-)

setapouch

Pořádají se tam zájezdy. Dostaneš průvodce, který se stará o to kdy máš kde být, co vidět a co slyšet. Přesněji kde nemáš být, co nemáš vidět a co nemáš slyšet ;)

zzzzz

Setapouch, a teď kdo opisoval:-DDD

setapouch

To je ouplně jasné: já to nebyl, takže to musela být zzzzz :D

zzzzz

😁 ještě, že ti čtu myšlenky, že:-DDD

zzzzz

A na takovou dáááááálku:-)))

setapouch

Jsi prostě nejšikovnější! :D