Avatar uživatele
marrjaana

Za jak dlouho dostanu zavazadla po přistání netadla?

Ahoj, jak dlouhá je zhruba doba od přistání letadla po vydání zavazadel?
asi máme špatně naplánované spoje, tak jen abych věděla…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3482 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

1 – ak ich naložia do iného lietadla, je možné, že sa s nimi už nestretnete. Prípadne to trvá kým bude letové spojenie na vaše cieľové letisko aj niekoľko dní.
2 – záleží od veľkosti letiska (kapacita letov), na malom letisku je to otázka pár minút, na veľkom aj 1–2 hodiny

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Dostatt kufry není nikdy jistý, už mi je 2× zašantročili:-(((

To je různé, někdy si u kufru za 5 minut, jindy to trvá i hodinu:-(( Záleží i na letišti, pokud je hodně velké, tak tam bývá zmatek. V Londýně jsme čekali víc než hodinu:-(( V Brně je to většinou do pěti minut.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
setapouch

Jak kde (letiště, stát). Obvykle je to v řádu minut (zavazadla nemusí čekat fronty na vyřízení formalit), ale čekal jsem snad i hodinu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pokud jde jen o tranzit (nikoli např. celní odbavení), bývá to rychlé – v řádu desítek minut.
Ale už se taky stalo, že přiletěli známí z Mexika, v únoru (tam teplé ´léto´, tady únor) – a zavazadla jim přiletěla (některým) až za tři dny – tak prázdnej šatník jsem v životě neměl (byl jsem pro ně na letiště a prostě jsem je nemohl nechat jet domů v kraťáskách, tričínkách a sandálkách…).
😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Najhoršie je, ak sa vám to stane kdesi „mimo civilizácie, kde nemôžte len tak skočiť do obchodu“ a počas pobytu sa nezdržujete na jednom mieste. To potom nastáva akási kolegiálna spolupatričnosť „čo nevyhnutne nepotrebujem, požičiam postihnutému“.

před 3482 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Hehe, zažil jsem letiště, kde jsem z letadla vystupoval jako jediný cizinec. Zavazadla si lidi postupně odebírali, až jsem tam zůstal čekat jen já. Už jsem začal přemýšlet, který z těch uniformovaných lidí se samopaly bude mít nejlepší náladu, když najednou moje krosna přijela taky. A neotevřená. Nevím, co s ní dělali, jestli něco.

před 3482 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Tys byl v KLDR jo?

před 3482 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Zatím ne, ale je v plánu. Tohle bylo, myslím, v Moldavsku.

před 3482 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

V plánu? tak to si odvážný:-)

před 3482 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Pořádají se tam zájezdy. Dostaneš průvodce, který se stará o to kdy máš kde být, co vidět a co slyšet. Přesněji kde nemáš být, co nemáš vidět a co nemáš slyšet ;)

před 3482 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Setapouch, a teď kdo opisoval:-DDD

před 3482 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

To je ouplně jasné: já to nebyl, takže to musela být zzzzz :D

před 3482 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

😁 ještě, že ti čtu myšlenky, že:-DDD

před 3482 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

A na takovou dáááááálku:-)))

před 3482 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Jsi prostě nejšikovnější! :D

před 3482 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek