vivatisCZ

Za jak dlouho dopadne kapka na zem?

Nejlepší odpověď
www

Velmi zevrubná otázka.
Kapka v podobě kapalné vznikne v určité výšce, v podobě krystalické zase jiné ap.
Tedy záleží na výšce, kde se začnou vodní páry hromadit na nějaké nečistotě v ovzduší.

Další odpovědi
badisko

spatne polozena otazka protoze je vice mraku a ty jsou v rozdilne vysce tak treba

STRATOCUMULUS, 0,5 – 2,5 km

STRATUS, sloha 0,5 – 2 km

NIMBOSTRATUS, dešťová sloha 0,5 – 6 km

je jich vice …ale z techto 3 druhu mracem muze za urcituch okolnisti prset ..
Doplňuji:
nebo se ji zeptej sam ..:D http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/11302

Rozamunda

záleží na hustotě deště a jak rychle prší … jestli myslíš dešt´ovou kapku

kapka

To Rozamunda: Možná myslel mě? 😁

badisko

jojo tebe ..: tak za jak dlouho dopadnes na zem?…