bolak

Za jak dlouho dokáží pracovníci plaveckého areálu vyčistit krytý bazén, pokud plavec dostane průjem?

Ptám se proto, že už jsem jednou viděl plavat v bazénu bobek…no, plavat…nebyl to žádnej kraul nebo motýlek…spíš jenom tak splýval, nicméně když se „to“ tam může objevit v tuhém stavu, může i v tekutém.

PS: promiň Michale, todle jsem ti asi vyfouk…snad mi to jeho výsost jednou odpustí

Nejlepší odpověď
Drap

Jeden bobek bazén neohrozí. Je tam tolik chloru že téměř vše okamžitě likviduje. U všech bazénů se průběžně provádí kontrola jakosti vody. Pokud je závada, dokáží bazén vyčistit a vydesinfikovat většinou během 24 hodin. V případě že je třeba napustit novou vodu, je to závislé na přítoku nové vody. Přítoky většinou bývají dostatečné.

Další odpovědi
honza19hk

s těmi přítoky souhlasím ,náš plavečák(50m) napustí za 6 hodin.Jsou tam roury 2× 80cm v průměru+ jedna metrová.

jednoho hovínka bych se nebál jen pokud plaveš kraula tak si dávej bacha abys ho nezblajzl.

Jakub Tlapal

Nad tím jsem teda nikdy nepřemýšlel 😁 . Ono lepší takové věci nevědět a nevidět. Jak se říká, co oči nevidí, to srdce nebolí. Ne, ale vážně… Je pravda ,že v krytých bazénech se to bradavicemi a podobnými nemocemi jenom hemží, takže i to byl jeden z důvodů, proč jsme si na zahradu pořídili velký krytý bazén od https://www.al­bixon.cz/baze­ny/ , takže nás na koupališti už nikdo neuvidí.

quentos

to PS mě rozsekalo :{D> taky mě to napadlo…

Michal Kole

Bolaku, nic se neděje.

Ale je pravda, že někteří spoluobčané si bazén pletou se svojí soukromou vanou a záchodem.