Avatar uživatele
bolak

Za jak dlouho dokáží pracovníci plaveckého areálu vyčistit krytý bazén, pokud plavec dostane průjem?

Ptám se proto, že už jsem jednou viděl plavat v bazénu bobek…no, plavat…nebyl to žádnej kraul nebo motýlek…spíš jenom tak splýval, nicméně když se „to“ tam může objevit v tuhém stavu, může i v tekutém.

PS: promiň Michale, todle jsem ti asi vyfouk…snad mi to jeho výsost jednou odpustí

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? quentos, Michal Kole před 4358 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Jeden bobek bazén neohrozí. Je tam tolik chloru že téměř vše okamžitě likviduje. U všech bazénů se průběžně provádí kontrola jakosti vody. Pokud je závada, dokáží bazén vyčistit a vydesinfikovat většinou během 24 hodin. V případě že je třeba napustit novou vodu, je to závislé na přítoku nové vody. Přítoky většinou bývají dostatečné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
honza19hk

s těmi přítoky souhlasím ,náš plavečák(50m) napustí za 6 hodin.Jsou tam roury 2× 80cm v průměru+ jedna metrová.

jednoho hovínka bych se nebál jen pokud plaveš kraula tak si dávej bacha abys ho nezblajzl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jakub Tlapal

Nad tím jsem teda nikdy nepřemýšlel 😁 . Ono lepší takové věci nevědět a nevidět. Jak se říká, co oči nevidí, to srdce nebolí. Ne, ale vážně… Je pravda ,že v krytých bazénech se to bradavicemi a podobnými nemocemi jenom hemží, takže i to byl jeden z důvodů, proč jsme si na zahradu pořídili velký krytý bazén od https://www.al­bixon.cz/baze­ny/ , takže nás na koupališti už nikdo neuvidí.

Avatar uživatele
quentos

to PS mě rozsekalo :{D> taky mě to napadlo…

před 4358 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Michal Kole

Bolaku, nic se neděje.

Ale je pravda, že někteří spoluobčané si bazén pletou se svojí soukromou vanou a záchodem.

před 4358 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek