Rozamunda

za jak dlouho čistit notebook nebo pc ?

myslím setřít nečistoty z povrchu

Nejlepší odpověď
Bedy

Podle potřeby. Něco jiného je, když je počítač někde v prašném prostředí, tam se to musí čistit častěji.

Já čistím počítač i notebook tak jednou za půl roku, nicméně bohatě stačí tak jednou za rok…

Další odpovědi
led

Ak ho máte celú dobu voľne položenú, vždy, keď je minimálne zaprášený. Väčšiu nečistotu podľa potreby. Ventilátor, vždy, keď sa počítač začne viac zahrievať.

Gifos

Souhlasim s predchzima, ale dal bych si pozor na zaruku, jestli chcete cistit pc zevnitr

mrNikelou

Gifos máš pravdu ale většinou záruka zůstane platit když nevyndá procesor nebo jiný věci na kterých je nálepka s zárukou.