lucara

Za jak dlouho bych měla uběhnout 800m? Je mi 15 a jsem dívka......

Odpovědi
mosoj

Záleží na tom ? Co nejrychleji. Hlavně že to uběhneš a pokud to budeš myslet vážně budeš přidávat.
Doplňuji:
800 m je ale pro zvyšování fyzické kondice málo, chtělo by to i prodlužovat trať.

Klára K.

800m je kousek, já ve dvanácti běhám 1500m 🙂
Klídek, záleží na tvé fyzické kondici, myslím, že tak tři až čtyři min…

marci1

Čas není ani tak důležitý. Důležité je běžet a doběhnout ! 🙂