dust8

Za jak dlouho by člověk obešel kolem dokola rychlostí chůze planetu Mars?

Nejlepší odpověď
Kelt

Najdi si to na Googlu
https://www.go­ogle.cz/search?sou­rce=hp&ei=78pwX_f7PO-1tgWMiYmIDw&q=mar­s+rozm%C4%9Bry&oq­=mars+rozm%C4%9Bry&gs­_lcp=CgZwc3ktY­WIQAzIGCAAQFhA­eOgIIADoCCC5Q4QdY­yhxgux9oAHAAe­ACAAcMBiAGkEZIB­BDAuMTKYAQCgAQ­GqAQdnd3Mtd2l6&s­client=psy-ab&ved=0ahUKE­wi3r9Kk7YnsAh­Xvmq0KHYxEAvEQ4dUD­CAY&uact=5
Podle toho má Mars průměr asi polovinu naší Země a také obvod je nižší 21300 km, tak při průměrné rychlosti chůze 4 km/h by šel člověk 222 dní. Samozřejmě by to musela být štafeta. Ale záleží na podmínkách, v čem by člověk šel, aby vydržel dané podmínky – skafandr a pod. Ale to sis mohl vyhledat a spočítat sám.

orwell

Kepler: snad 178 dní jsi myslel, ne?