Kryšpín

Za jak dlouho bude znám viník nehody ve Studénce?

Letos to bude 11 let a viník v nedohlednu, neb je to válka znalců a advokátů.

Nejlepší odpověď
marci1

Jiná odpověď

Obávám se, že to nebude nikdy. ☹

Další odpovědi
Drap

Jiná odpověď

Až se to podaří vyšetřit, nebo možná také nikdy.

Jan Kunčar

Jiná odpověď

Asi nikdy, vyšumí to do ztracena.

jepik

Jiná odpověď

Až nebude mít socha spravedlnosti pásku přes oči!!!

nyjono

Jiná odpověď

Hloupá otázka, hloupá anketa.
To ví jen ten úplně nejvyšší. Přece,

aliendrone

Jiná odpověď

Pořád čekáš? Tož https://www.y­outube.com/wat­ch?v=NGgEuMkPwa4 !! ;) :D :D

Kryšpín

Soudcům se nedivím, když mají k dispozici několik rozdílných znaleckých posudků a ještě firmu ODS / nýní má jiný název / a firmu B-K obhajují VIP advokáti.

quentos

Vysvětli mi už konečně, co znamená to tvoje „nýní“. Česky to určitě není.