Rokio

Za jak dlouho bude kolonizován Mars? Je velká šance, že se toho dožiji?

Je mi 24 let a průměrná doba dožití v Česku je 80 let.

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím, že máš smůlu. Je třeba ještě vyřešit spoustu problémů

Další odpovědi
Kepler

Na kolonizaci moc nevěřím, že bude kdy vůbec možná. Zatím je to jenom sci-fi. Nekolonizovali jsme ani Antarktidu a na Marsu jsou mnohem horší podmínky k přežití. V příští dekádě se můžeš dožít prvního přistání lidí na Marsu a později snad i zřízení stálých vědeckých základen. Z mnoha důvodů by byly nejvhodnější podpovrchové.

aliendrone

No tak na KOLONIZACI Marsu být tebou se moc netěším. Ona i samotná CESTA na Mars (o které se žvaní již 60 let (jak se na tom pracuje) je reálně v nedohlednu, podobně jako „fúzní energie“ (termonukleární reaktor ITER – sice se již staví, ale stále se odsouvá termín dokončení). :(

orwell

Buď v klidu, toho se nedožiješ. Šance nulová.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.