dust8

Za jak dlouho asi tak naroste 5 cm vlasů?

Odpovědi
Edison

UTFG:
„Každý den vlasy povyrostou o 0,2–0,45 mm.“

Už se taky nauč si nejzákladnější a nejvšeobecnější informace nají!!!

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Vlas#Vlastnos­ti

Kepler

V mém případě by to trvalo cca půl roku.

Kepler

V mém případě by to trvalo cca půl roku.

Edison

Píšeš sem nesmyslné otázky proto, že tě to opravdu zajímá a nejsi schopnej si to najít, nebo proto, že si chceš „povídat“? Myslím to vážně…

Kepler

Když tě to tak dráždí, tak radši neodpovídej. Je to každého věc proč a jaké otázky sem vkládá.

Edison

Hele.. mě prostě zajímalo, proč to dělá. Nic víc, nic míň. O dráždění jsem nenapsal ani písmenko. Prostě jsem zvědavej. Nedávej mé otázce význam, který NEMÁ!!!

Edison

… Třeba bych mu, nejen já, mohli pomoci… když ale neznám příčiny těch nesmyslů, co sem píše, nejde to.

dust8

Přesně jak píše Kepler.

Edison

Aha, takže Dust se ptát může a já ne???? Tady je něco špatně!!!!

Kepler

Děláš to pořád, takže tě to dráždí, to je jasné. Dust neporušuje žádné pravidlo a nesnaž se každého kádrovat místo admina.

Edison

Takže se fakt ptát nesmím? Já přece nikde nepsal, že by něco porušoval. Zase dáváš mým otázkám význam, který sis vymyslel a opomíjíš to, na co se ptám. A ptám se opakovaně, bo jsem otázku nedostal. Takže opakuji svou aktuální otázku: Dust se smí zeptat na kdejaký nesmysl a já se nesmím zeptat na důvld? Opět konstatuji: Tady je něco špatně!!!

Kepler

To nebyla otázka, ale výtka. Pokud se teda bavíme o tvé odpovědi.

Edison

Tohle „Píšeš sem nesmyslné otázky proto, že tě to opravdu zajímá a nejsi schopnej si to najít, nebo proto, že si chceš "povídat“?" je jako co? To je OTÁZKA!!
A tohle: „Už se taky nauč si nejzákladnější a nejvšeobecnější informace nají!!!“ je rada.

Nikde není ani náznak výtky!

Kepler

Jasně, to tvoje UFTG není výtka. V překladu „použij ten zasraný google“ 🙂

Edison

Ano, i to je rada…