jajajap

Za jak dlouho a na jak dlouho zabírá živočišné uhlí?

A je volně dostupné v lékárnách ? Děkuji
Doplňuji:
Na jak dlouho ustanou problémy?

Odpovědi
ven.cik

Vzal sem si 2 večer a 1 ráno a skoro 2 dny sem se nevysral, a to sem to měl fakt krutý, hlavně ve škole to stálo za hovno…:D

huxa

naprosto volně dostupné, to se nedá přesnně říct, ale zabrat by mělo tak do 20 minut.

mosoj

Nemusí vůbec zabrat. Záleží z čeho tu loudavou tryskem máš !!!

pusinka50

Živočišné uhlí je volně dostupné a jak zabírá záleží podle velikosti tvých potíží. Na velký průjem a popř. zvracení lze koupit Endiaron, ale úplně nejlépe zabírá Smecta – vše volně dostupné, Smecta stojí kolem 80 Kč, ale je tam dostatek pytlíčků, které ani nespotřebuješ a můžeš je použít příště, vyplatí se to

Kartan

Úplná blbost. Najíst se které i na jedné noze.