Avatar uživatele
bolak

Za co všechno se dává invalidní důchod?

..já se totiž nedávno dozvěděl, že pro ženský jsou dneska atraktivní hlavně muzikanti a frajeři co maj invalidní důchod. Ony teda asi upřednostňujou hlavně tu jistotu a tohle je svým způsobem vlastně něco jako doživotní renta, čili já se teď už dva dny učím hrát na zobcovou flétnu, ale můžete mi někdo prosím vás říct, na čem všem se dá urvat ta invalidka?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, aramah před 4485 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Záleží natom, jaký máš známý. Pro normálního člověka , i když třeba přijde o ruku, to neni důvod, aby dostal plný invalidní důchod.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Proč to neskusit? myslím že máte šanci.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
terry

To je hloupost.

  1. invalidní důchody se snižují, vzhledem ke „plnosti“ státní kasy
  2. není to žádná závratná suma a navíc je „to“ omezení.

Raději zdravého a zajištěného :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kdybys byl původem z Indie,tak na ten vytoužený inv.důchod dosáhneš v mladém věku.Jinak musíš být tak nemocen,nejlépe urvanou hlavu,aby ti čeští zákononedárci dali důchod. Jo,a dnes je v módě obálková metóda!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

nevím, kde jsi se to dozvěděl, ale i kdyby muzikant frajer s důchodem živil sebe a mne, zaplatil poplatky a bydleli jsme třeba i v domku, neměl by na to..skončili bychom pod mostem, protože pijí, rozhazují apod..
a invaliditu jen tak neurveš, musíš být opravdu, ale opravdu vážně nemocný, plný důchod mi taky vzali, ani se se mnou nepárali a mám na něj nárok, měla jsem ho 6 let..ty jejich písmenka..ale vedle mě cikáni maj na každým autě zn.vozíku divný né co já taky dřív měla teď mám jen průkazku na sezení aspoň něco k ČID..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Zeptej se menšiny,ti ví jak na to!Ale i kdyby Ti poradili,tak kdo ví.....jim to uznali a Ty s tím neuspěješ!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bičiště

Mimo jiné i na hlavu!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Dřív se prý dával i za kus z domácí zabíječky.
Dneska si ani neumím představit za co ho chtějí dát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berkl

To je od barevnosti. Čím tmavší , tím vyšší invalidní. ( Že nedáš, ??? To je diskriminace!!)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Jeden zdejší uživatel, co pokládá plavací otázky jej má na „hlavu“, dle tvých otázek bys měl také docela slušnou šanci.

před 4366 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek