bolak

Za co všechno se dává invalidní důchod?

..já se totiž nedávno dozvěděl, že pro ženský jsou dneska atraktivní hlavně muzikanti a frajeři co maj invalidní důchod. Ony teda asi upřednostňujou hlavně tu jistotu a tohle je svým způsobem vlastně něco jako doživotní renta, čili já se teď už dva dny učím hrát na zobcovou flétnu, ale můžete mi někdo prosím vás říct, na čem všem se dá urvat ta invalidka?

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží natom, jaký máš známý. Pro normálního člověka , i když třeba přijde o ruku, to neni důvod, aby dostal plný invalidní důchod.

Další odpovědi
aramah

Proč to neskusit? myslím že máte šanci.

terry

To je hloupost.

  1. invalidní důchody se snižují, vzhledem ke „plnosti“ státní kasy
  2. není to žádná závratná suma a navíc je „to“ omezení.

Raději zdravého a zajištěného :)

anonym

Kdybys byl původem z Indie,tak na ten vytoužený inv.důchod dosáhneš v mladém věku.Jinak musíš být tak nemocen,nejlépe urvanou hlavu,aby ti čeští zákononedárci dali důchod. Jo,a dnes je v módě obálková metóda!

briketka10

nevím, kde jsi se to dozvěděl, ale i kdyby muzikant frajer s důchodem živil sebe a mne, zaplatil poplatky a bydleli jsme třeba i v domku, neměl by na to..skončili bychom pod mostem, protože pijí, rozhazují apod..
a invaliditu jen tak neurveš, musíš být opravdu, ale opravdu vážně nemocný, plný důchod mi taky vzali, ani se se mnou nepárali a mám na něj nárok, měla jsem ho 6 let..ty jejich písmenka..ale vedle mě cikáni maj na každým autě zn.vozíku divný né co já taky dřív měla teď mám jen průkazku na sezení aspoň něco k ČID..

hanny 2

Zeptej se menšiny,ti ví jak na to!Ale i kdyby Ti poradili,tak kdo ví.....jim to uznali a Ty s tím neuspěješ!

Bičiště

Mimo jiné i na hlavu!

venkovan

Dřív se prý dával i za kus z domácí zabíječky.
Dneska si ani neumím představit za co ho chtějí dát.

Berkl

To je od barevnosti. Čím tmavší , tím vyšší invalidní. ( Že nedáš, ??? To je diskriminace!!)

anonym

Jeden zdejší uživatel, co pokládá plavací otázky jej má na „hlavu“, dle tvých otázek bys měl také docela slušnou šanci.