Srandista

Za co utrácíte nejvíce peněz?

Nepočítám základní věci jako nájem, jídlo a nezbytné poplatky.

Nejlepší odpověď
zvonisek

Momentálně za studium a respiratory.

Další odpovědi
Schluker

Za auto, motorku, cigara a chlast.

paul1

Když si udělám přibližný roční sumár, tak je to právě jídlo a poplatky. Tam jde nejvíce peněz. Další v pořadí je kultura.

elkon

Nájem neplatím, jsem ve svém domě. Plyn, elektřina, voda, benzín. Jídlo nelze vynechat, je to dost velká položka. Občas dovolená.

dudu

Za jídlo, poplatky, cestování a láze\ňské pobyty.

Drap

Nejvíce utratím za základní životní potřeby. Neruším, k čemu budou tobě, či někomu jinému takovéto informace.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.