Anonym012

Za co lidé nejvíce utrácejí?

Pokud za blbosti jak někdo píše, tak konkrétně za co. Dělám průzkum.

Nejlepší odpověď
petka.s

za blbosti

Další odpovědi
Kepler

Bydlení a energie – bezkonkurenčně.

annas

Myslím si, že za jídlo, k tomu samozřejmě patří poplatky za nájem, elektřinu, vodu, plyn.

U rodin s dětmi přibývá oblečení, školní potřeby a poplatky za ůzné aktivity. Starší generace už nevydáuvá tolik oblečení, někteří zase za kultury a za zájezdy, kteřré organizuje kluby důchodců. .

Majitelé automobilů, nikoliv svátřeční řidiči, pak za benzin. Kuřáci zřejmě za cigarety.

Ještě bych přidala, že u někoho jsou dost vysoké doplatky za léky.

led

1 – Za to čo nepotrebujú.
Na 2.mieste na základne prostriedky života – bývanie, strava, ošatenie.

Anikitos

Jde o to, že blbostmi se myslí stovky malých nepotřebných hloupostí, které jsou mu zcela na nic = věci, které nepotřebuje nebo by se bez nich hladce obešel.

Např. Nadměrné nakupování oblečení, které pak stejně nenosí; jídla, které vyhodí; hračky či věci, které použije jednou a pak už na ně zapomene,… zkrátka něco, co ho krátkodobě nadchne („to musím mít!“), ale jakmile si to koupí, dál už to nepoužívá a ono nadšení zcela vyprchá a nakupuje dál…

Rokio

nájem, potraviny a paušální výdaje

jirka F

Za sladkosti, koupi cigaret, hospodářské věci.Proto je třeba utrácet rozumně a s rozmyslem za co utrácím zda je to nezbytně důležité.

Drap

Za jídlo a bydlení. Je třeba si uvědomit, že takový průzkum je k ničemu. Každý je v jiné situaci, každý má jiné potřeby a možnosti. Bude to případ od případu jiné.