Hungalabunga

Z vody vznikl život, tak proč člověk vodu znečišťuje?

Únik ropy při vrtu, igelity a plast.

Odpovědi
Drap

Ze stejného důvodu jako člověk znečišťuje vzduch, půdu a podobně. Něco je způsobeno průmyslem, něco lidskou nezodpovědností. Kdyby lidstvo nepotřebovalo ropu, nemusela by se těžit a nedocházelo by ke znečištění.

marci1

Protože člověk je rozmazlený, „věcíchtivý“, přestal již téměř žít duchovně. Potřebuje stále jen nové věci: nová auta, PC, mobily, elektroniku, oblečení ap. A mnoho potravin (hlavně průmyslově zpracovaných), které vyhazuje.Přírody si neváží. ☹

autacek

Trochu nesmyslná otázka, nicméně zkus žít bez „toho“ a nakonec zjistíš, že v pralese nepřežiješ.