kesim

Lze se nějak rozumně dostat z Prahy do oblasti Jeseníků, Králického Sněžníku, Rychlebských hor vlakem/autobusem?

Lze se nějak rozumně dostat z Prahy do oblasti Jeseníků, Králického Sněžníku, Rychlebských hor vlakem/autobusem? Dík za radu :) (Ano, na googlu jsem hledal..)

Nejlepší odpověď
gecco

Nejlépe vlakem do Zábřeha (za dvě hodinky jsi tam) a pak busem na konkrétní místo…
Ale ze Zábřeha už by to mohlo jít i stopem.
😉

Další odpovědi
anonym

Zkoušel jsi to na idosu?
http://blind.jiz­dnirady.idnes­.cz/ConnForm.asp

Drap

Ano lze. Auitobudem i vlakem. Spojení je relativě dobré. Nahlédni do jízdních řádů.