Kepler

Běžná obuv na nohou nedrží zas tak dobře, jak by se zdálo. K chůzi nebo běhu to stačí, ale při nárazu vznikají tak velké odstředivé a setrvačné síly, že obuv pokračuje v pohybu docela jiným směrem. Jednou jsem viděl následky srážky dvou motocyklů: všude samé boty…

Další odpovědi
Mc Merkurion

… ty asi nesleduješ moc drsná videa viď ??? většinou, když nemá boty, dopadne to móóóóc špatně >>> je to způsobeno nárazem, takže jestliže nemáš kanady, seš bos …

agentpv

Kdysi brzy po revoluci mi jeden amnestovaný … – vyhrožoval že: „dám ti bombu až vyletíš z bot“

Pepa25

Vy znáte teenagera, který si poctivě zavazuje boty? Má pocit, že mladí to berou tak, že tkaničky jsou jen na ozdobu nebo rovnou chtějí tenisky bez tkaniček.