Horst

Z ničeho nic přestane fungovat klavesnice, touchpad a vůbec všechno manuální ovládání kromě myši připojené přes USB

Po restartu vše zas na chvili běží…Chyba softwaru? ovladače?? …dalsi chyba: notas se najedou sám restartuje…Je možné nějak zjistit chybu(hlavně té nefunkčnosti klavesnice)? Nebo pomůže jen přeinstalování systému??

Nejlepší odpověď
Hlada

Tipuju to na HW chybu. Možná je někde jen špatný kontakt. Reklamace, oprava. Přeinstalace systému najspíš nepomůže.

Další odpovědi
anonym

Přeinstalovat by bylo škoda. Spusťte v nabídce Start Programy Příslušenství Příkazový řádek – Spustit jako správce. Do okénka programu napište příkaz chkdsk /f když se bude program chkdsk chtít spustit při spuštění systému, stiskněte a jako ano. Potvrzuje se Enter.

Další možnost je čeknout na Správce zařízení. Nad zástupcem Počítač zvolte možnost Spravovat, otevře se okno Správa počítače. Klikněte nebo šipkami přejděte na nabídku Správce zařízení. U ničeho by se nemělo zobrazovat žluté upozornění. Jinak toto zařízení odinstalovat. Je tam možnost aktualizovat ovladač, pohrajte si s tím.