co ze?

Jak napsat žádost na vysokou školu, která by umožnila dodat vysvědčení až v září?

Z maturity jsem nedal matiku opravný termín mám v zaří už jsem přijat na vysokou školu , ale nemůžu dodat maturitní vysvědčení a tak mam napsat žádost, která by umožnila dodat vysvědčení až v září. Nevíte jak taková žádost vypadá ? Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Adresát
Studijní oddělení
Děkanát ......

Odesílatel
Jméno a příjmení, obor, bližší informace k přijetí

Datum
Źádost

Nějak takto.
Napíšete, že jste neprospěl v řádném termínu u matiritní zkoušky na té a té škole, tudíž nemůžete doložit maturitní vysvědčení. Źádáte o prodloužení termínu pro jeho dodání, a to po vykonávn opravné í maturitní zkoušky z matematiky, , kterou budete skládat dne …, nejpozději však do konce září t.. r.,

Poděkujete.

Přihlásil jste se k k opravné maturitní zkoušce?

Další odpovědi
anonym

http://www.vy­sokeskoly.cz/cla­nek/co-kdyz-neudelam-maturitu

arygnoc

a prečo chceš ísť na výšku, keď nezvládaš ani učivo sš?

ach jo, …

:-Q

klumprt

Pokud se to nedá zjistit nebo najít na stránkách školy, napsal bych to volnou formou. Třeba nějak takto:

Nahoru napiš svoji adresu (i s datem narození) a jejich adresu

nadpis: Žádost o odklad povinnosti předložit maturitní vysvědčení.

do textu: Žádám o umožnění doložit maturitní vysvědčení až na podzim z důvodu, že jsem střevo. Hlásím se na ten a ten obor.
Děkuji předem za kladné vyřízení.
Podpis

annas

Napřed se v adrese píše Děkanát ....., na další řádek pak teprve studijní oddělení.

annas

Co je to za výraz? „Nedal matiku“ . Snad neudělal matiku.