reika

Co si myslíte o akcích v Kauflandu?

Zdravím všechny! Musím se s vámi podělit o zážitek z Kauflandu. Včera jsem koupila lanýžovou kolekci v akci – v letáku i na regálu byla cena 88,80kč (sleva 36%). Překvapena jsem byla, když mi u pokladny naúčtovali plnou cenu = 139 Kč. Když jsem se ohradila, poslali mne na INFO. Tam mi pracovnice okamžitě vyplatila rozdíl 50 Kč s tím, že je to změna z Prahy, kterou ještě nemají zapracovanou v počítači. Co si o tom myslíte? Kolik lidí účtenky vůbec nekontroluje a tento podvod ani nezjistí… Je to opravdu LÁSKA K ČESKU…

Pro Luxx = To má jako ty jejich podvody omlouvat?

Nejlepší odpověď
gecco

Myslím si o nich to samé, co o akcích jiných řetězců…
😉
Nejde o žádnou „lásku k Česku“, ale o snahu nasměrovat kupujícího podle přání markeťáků…
😉
Tedy si takových snah (akcí) nevšímám – kupuju to, co chci – a ne to, co je zrovna akční…

Další odpovědi
Quimby

Párkrát se mi to už také stalo, vždy se omluvili a vrátili rozdíl. Holt se prostě někdy něco zapomene, ikdyž by nemělo,ale nic víc bych z toho nevyvozoval. To, že si někdo vůbec nekontroluje účtenku je už jeho problém. Já ji teda kontroluji jen když se mi nezdá cena(když nakupuji, tak si ji sčítám průběžně).

marci1

Bohužel se to stává, i v jiných supermarketech, hypermarketech. Jediná možnost je, kontrolovat si účtenku. 🙂

jepik

Copak Kaufland tam to ještě ujde ,ale v Albertu je to pravá katastrofa. Jiná cena v regále jiná na účtence, když mají něco v akci tak to na pokladně neprochází nebo to zboží za celý týden nepřijde, potraviny v akci stejná cena jakou má Kaufland normálně bez akce.Maso převážně z Polska, výrobek z mletého masa podíl masa 50% atd. Zlatý Kaufland

kapka

To neni jen v Kauflandu, stalo se mi to uz mockrat i jinde. V Kauflandu taky. Ja si uctenky vetsinou kontroluju, hlavne prave ty zlevnene veci. Penize si nechavam vracet na informacich nebo rovnou z pokladny v mensich supermarketech.
V jednom obchode to bylo temer na dennim poradku, skoro mi to prislo, ze to delaji schvalne. Kdyz zrovna neosidili me, tak jsem byla svedkem, ze se tam kvuli tomu rozciluje nekdo jiny a dalsi lide se ozyvaji, ze se jim to stalo taky. Ten obchod uz zmenil majitele i nazev.
No, je to pravda, co pisete, plno lidi se na uctenku ani nepodiva.

Muffz

V Kauflandu konkretne je to zcela bezna vec. Vzdycky jsem hazel oci v sloup, kdyz tam mamka hned za pokladnou kontrolovala uctenku, ale tak v polovine pripadu vzdycky nasla neco ve sleve, co vlastne ve sleve nebylo. Babicce se to stava taky a jeji zname taky. Takze to neni nahoda, jsou to podvodnici, delaji to schvalne a podvadi ty, kteri si uctenky nectou.

Mc Merkurion

to nic nejni,takto vypadá sleva! (…nafoceno taktéž v Kaufu)
…nutno obrázek vidět: http://www.im­gup.cz/images/2015/10/­18/Fotografie-00762.jpg

Emefej

Akce neřeším, kupuji to, co potřebuji.

anonym

Ano, stalo se mně to už vīcekrát a to nejen v Kauflandu.V blíz­kém městě máme PENNY a tam je to každou chvíli.Já moc účtenky nekontroluju, ale manželka ano a již několikrát jsem musel jet na kole zpàtky (benzïn je drahý a víc projedu než získám ) aby mně vrátili peníze.
A v PENNY zase dělají to, že na letáku je napsaná sleva na zboží za 1 kg ( a vyfoceno zboží v kilogramovém provedení).Cena na regálu souhlasí, ale zbožī je v půl kilogramovém balení, takže v důsledku je cena kilogramu větší.
A TAKÉ SE PAK VYMLOUVAJÍ, ŽE LETÁK JE ŠPATNĚ NATIŠTĚNÝ.

ReHu

Jak s tím souvisí láska k česku?
Info do systému vkládají jen lidi.
Víc mi vadí akce v Lidlu. Velká reklama v TV a když si dám budíka a ženu se tam ráno pro to, co chci, je to vyprodané. Hned ten první den ráno :'(.

Luxx

běž na měsíc pracovat do Kauflandu a pak tě přejdou řeči o podvodu :)

reika → nemá to nic omlouvat, jen bys pochopila jak to tam chodí a že ne vše je podvod na zákazníka.. v Kaufu jsem dělala, tak o tom něco vím a těžko se to vysvětluje někomu, kdo neví co a jak :) ale to neber nijak osobně… to se musí zažít i z té druhé strany.. jedna věc jsou vychytralé obchodní tahy manažerů a těch nahoře a jiná věc jsou podmínky pro zaměstnance, díky kterým se stává to, co se stává…

anonym

To se děje všude,prostě reklama,podvody.
Normální česko.
Ale jsou i horší markety.

Klaproth

O akcích si nemyslím nic. Do Kauflandu nechodím, nakupuju v Bille nebo Globusu vždy to, co právě potřebuju, bez ohledu na akce.

mojitek

ja si nemyslim,ze by to byl umysl zrovna. Maji tam desetitisice polozek,tak se obcas neco nepovede.To samy i v jinych marketech,Kafland neni vyjimka. Jde jen o jedno : zaklad je kontrolovat po zaplaceni uctenku. Navic v Albertu,kdyz zjistite rozdil v cene na regalu a v cene zaplacene nebo odhalite proslou zarucni lhutu,tak -na informacich se vam omluví a dají vam 50 kč kupon na pristi nakup.

bolak

mně se to stalo určitě x krát, ale všim jsem si toho jen jednou, to když bylo v 1-denní akci kakao 60% sleva ze 48Kč na 19 kč a já tam šel vyloženě jen pro to, sleva na regálu samozřejmě tučně červeným písmem, hodil jsem jich 6 do košíku a jaké bylo mé překvapení, když jsem měl místo 120Kč platit 3 stovky.
říkal jsem si, kolikrát mně asi už takhle vokradli a vod tý doby si vždycky kontroluju papír a před tím si tu cenu průběžně spočtu dopředu během nakládky, protože to maj fakt dobře vymyšlený, v obchodě je 50 lidí a kasa otevřená jedna, takže fronta až někam do krematoria a člověk nemůže sledovat každou položku která se mu objeví na displeji, protože musí dávat věci do tašky a za ním se tlačí dalších 12 lidí ve frontě a běda jak nemá po oskenování poslední položky všechno v tašce, a ještě předem připravený peníze na korunu přesně, to se zezadu ozývá podrážděné mručení… jednoslovné věty jako „jééžiš“ další v řadě kulí voči v sloup a tlustá dáma na konci se 3 kilama vepřovýho bůčku a pěti točenejma klobásama cedí mezi zuby: „sakra chlape tak nezdržuj..“ a člověk pak nemá šanci všimnout si v tom kvapu nějaké té diskrepance, i kdyby si všechny ty ceny zboží co kupoval pomatoval

briketka10

Toto je ta Láska k Česku je to starý reklamní slogan,
který je slyšet takřka na každém kroku :
http://www.kau­fland.cz/System­seiten/Meldun­g_404/index.jsp
Ale jsou ty potraviny vážně naše a z Česka?
http://www.ces­katelevize.cz/ct24/e­konomika/1533658-jsou-ceske-potraviny-opravdu-ceske-stat-zkontroluje-slibuje-jurecka
Hudbu složila skupina ČECHOMOR : http://marketin­gsales.tyden.cz/ru­briky/obchod/kau­fland-ma-novou-hymnu-slozila-ji-kapela-cechomor_319331­.html