Z které strany nebo z jakého úhlu má dopadat denní světlo na psací stůl malého školáka??

Nejlepší odpověď
tom004

Záleží na tom,jakou rukou píše.U praváka je to z levé strany,u leváka z pravé.Je to kvůli stínu při psaní.

Další odpovědi
mosoj

Z levé strany. Ještě lépe z levé strany ze zhora. Je to kvůli stínu.

Protiva

Zajímavá otázka. Přímé světlo by vůbec nemělo dopadat na psací stůl školáka. Aspoň ne v době učení. Když má okno na východ, nebo na sever, tak klidně zepředu. Pokud je okno na jih, nebo západ tak školáka nenechte oslňovat a dejte ho ke světlé zdi (nemusí být bílá).