bolak

Z které kulky jsem?

Dá se nějak zjistit, jestli spermie ze které jsem vznikl pocházela z levého nebo pravého otcova varlete? A pokud nedá, z kterého byste řekli že jsem?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Damiana

z pravého

Mám dojem, že to je na delší výzkum. Zkus požádat o grant. Na tohle bys ho mohl v klidu dostat!
Chybí ti tu třetí možnost: Jiná odpověď (nebo Jiné cinty). Co já vím, zda byl tvůj Stvořitel plně funkčně vybaven na obou stranách? To by se to pak hlasovalo! Pokud ale vše bylo v rovnováze, hlasovala bych pro pravé. Levej mi moc nepřijdeš. A levák snad taky ne. 🙂

Další odpovědi
mosoj

z pravého

Já si myslím že z tý od Rumcajse !!

Příště mysli na všechny možnosti.

ten který je

z pravého

Tak mám takový pocit jako by se tázal nebožtík Miroslavst,který tu kdysi spáchal virtuální sebevraždu.:-)
Doplňuji:
Možná došlo k reinkarnaci.:-D

arygnoc

z pravého

z bláznivej,
z pošťákovej,
z inseminátorovej,

málo možností.

čo keď si klonovaný?

mikinkama

z pravého

podle mě jsi z obou protože se všechny spermie se smichají