Complex

Z které jste planety?

Nejlepší odpověď
Kepler

Prý z exoplanety Kepler 90i. Mám ale indicie, že mně deportovali z kráteru Kepler na Měsíci.

Další odpovědi
ivzez

Stejně jako Vy → ze Země.

hapiky

Z prachu jsme povstali, v prach se navrátíme…prach je všude ve vesmíru stejný

zbyndo

Ja som z Marsu,lebo som muž,a mal som raz v ruke knižku: ženy sú z Venuše, muži z Marsu.Autora som zabudol,ale veľmi múdra a zaujímavá cesta do duševného sveta