Rokio

Z koho si vystřelíte na 1. dubna a co mu provedete?

Kterou legraci máte připravenou na 1. apríla a kdo bude „obětí“ vašeho humoru?

Pokud jde o mě, tak já se udělám legraci z mamky, ze souseda a z jednoho uživatele na Odpovědi.cz. Mamce řeknu, že jsem zavolal policajty, sousedovi řeknu, že jeho otec si podvrtnul kotník a pokud jde o cílového uživatele tohoto webu, tak pro něj mám něco velkolepého.

Nejlepší odpověď
Drap

Připraveného nemám nic a ani připravovat nic nebudu. Záleží na tom s kým se potkám a zda bude právě příhodná situace.

Další odpovědi
Mp2

Já to dělam mezavise na aprílu..

Máme ve firmě veeeeelký areál bez vrátnice a neustale chodi balíčky..
Tak vždy z druhé sim karty volám nékomu z vedení, kdo mě naštve, že jsem na bráně s balíčkem… Dotyčný musí jít přes 300metrů a podívat se, protože nemáme vratnici :)
My se mu pak jen smějem, protože tam jde třeba 3× za den.
. A vždy se vola, když je daná osoba na komci areálu a něco řeší… Ani se nikdy.medozví, že to.byla jenom sranda…

Sousedka mě naštvala, ona uklizi ve školce…
Tak jsem tam zavolal do jídelny, že ji doma praskla voda… Její kamaradly ji to hned řekly a my se smáli, jak půl kilometru v uklizečském utikala domů..
Potom jsem ji zavolal domů na pevnou a vysmál jsem se jí.. Udychana jako prase vubec nechapala, ze jde o pomstu..
:)

Kepler

Napadlo mně rozebrat sprchovou hlavici a narvat tam červené potravinářské barvivo. Jsem singl, a tak nemám jak to někomu provést. Budiž to inspirací, ale bacha! Oběť musí mít zdravé srdce!

zjentek

Asi z tebe. Celý den se nebudu zabývat tvýma otázkama a navečer do pole otázky napíšu velkými písmeny -APRÍL!!!- a vzápětí na všechno zpětně odpovím tyvoe.

ivzez

Své okolí si,
Rokio, obtěžuj podle libosti, ale nám bys mohl/měl dát pokoj.

Nemám ráda „programovou zábavu“ → silvestra ani apríl.
Proto ani jedním nikoho neobtěžuji.

led

Vy si děláte legraci jenom na 1. apríla? A co děláte zbytek roku? Roníte slzy?