Mell

Z kámošky se stala princeznička. Prosím pomoc.

Kámoška? Pořád jeom se vytahuje a každej je u ní blbec a debil! Mám už toho dost. Jednou mi volala a začala: No a máma mi koupila tohle a tohle… Už mě z ní bolí hlava. Nevím co jí mám říct. Když já se vytáhnu jako kdybych nic neříkala a začne se bavit o něčem jiným, pomocte mi prosím :(

Nejlepší odpověď
Andělé

Někteří lidé se rádi poslouchají. Mluví jen o sobě a druzí vůbec nevnímají.Je to sobeckost.Tvoje kamarádka se Ti vybarvuje a je na Tobě,co s tím uděláš.
Já bych jí to nejdříve v klidu řekla,že Tě mrzí,jaká je,možná ji tím otevřeš oči.Spousta lidí se „nevidí“ a pozřejí,až jim jejich slepotu někdo otevře.Pokud se kamarádka nezamyslí a nezmění,pak to taková kamarádka nejspíš nebude,nemyslíš?…:-)

Další odpovědi
Drap

A co si najít novou kamarádku ? A jí říct na rovinu, co ty její řeči s tebou dělají ?