Z jiného soudku.

Proč orgasmus netrvá tak dlouho jako bolest zubů a když zub bolí,tak se vytrhne,ale když bolí hlava?

Nejlepší odpověď
jendahun

To dobré a krásné nikdy netrvá dlouho.Když bolí hlava,je nejlepší zavázat si koleno.Ve čtvrtek mi v práci zapraštělo v koleně,něco se tam trhalo.Do hodiny jsem měl problém chodit.Přes noc jsem to zavázal,namazal a stáhl,druhý den jsem dělal opatrně,abych nohu moc nekřivil.Dostal jsem větví po holeni nohy druhé a po té nemocné jsem skákal jak srnka dvacet minut.A přestaly mě bolet dnes obě.Co z toho plyne za poučení? Mám sedět v kanceláři,blbec.