bolak

Z jakýho důvodu vadí člověku po delší době pořád dokola opakující se písnička?

Nejlepší odpověď
Andre5000

Máte na mysli stranické předvolební sliby a programy našich politických stran?

Další odpovědi
anonym

Proto že je už otravná!

vivatisCZ

Není to je u písniček. Je to u všeho co máme furt. Vše tě nikdy přestane bavit. Zkus jíst každý den své oblíbené jídlo a schválně jestli to vydržíš jíst víc jak měsíc. Je to třeba i u her. Žádná hra tě nebude bavit věky. Jak se říká, život je změna

cochee

On je dost rozdíl, jestli si ji opakuju já sám (protože se mi líbí), z vlastní svobodné vůle, anebo že mi ju furt opakuje rádio, které jsem nucen často poslouchat, eventuelně třeba jukebox v oblíbené hospodě, kde magoři naháží spoustu mincí a jedou stále dokola své oblíbené odrhovačky…

zjentek

písnička nevím, ale když začne být takhle ohraný sex, tabák, chlast maso a živé bytosti kolem, tak tam pak pomáhá hodně drahá letenka a nebo zbrojní průkaz.

anonym

Léta poslouchám kapelu Queen a nikdy mne neomrzela, natož aby mi vadila. Vždy mne nabudí.