zjentek

Z jakýho důvodu SOOD nevyplatí paní Simoně VŠECHNY peníze, které lidé přivezli či zaslali Koale výhradně a jen pro ni?

To nemá právo si ženská PŘILEPŠIT? Sdružení samo určí limit, KOLIK žena v krizi POTŘEBUJE a zbytek jí taktně odebere? „Uklízej nebo ber dávky, líp se mít nebudeš, i když lid ti k vyšší úrovni dopomohl?“ Takhle princip spravedlivé pomoci pracujeA? Jako… sorry jako! Ptám se: PROČ? (;

Tak třeba já bych byl rozčarovaný (mírně řečeno), pokud by mých kupř. 20 tisíc, kterými bych přilepšil KONKRÉTNĚ p. Simoně, dostala zcelA jiná, cizí neúplná rodina v nouzi, jejíž příběh neznám a tedy mne ani nezajímá.>>> https://www.no­vinky.cz/doma­ci/clanek/ukli­zela-nacerno-udali-ji-prisla-o-vsechno-matku-tri-deti-zachranili-ctenari-prava-a-novinek-40309947?dop-ab-variant=100&seq-no=1&source=hp&dop_s­ource_zone_na­me=novinky.sznhp­.box&utm_source=www­.seznam.cz&ut­m_medium=z-boxiku&utm_cam­paign=null

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… vohledně tý chudinky, tu otázka již byla: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-znate-ze-sveho-okoli-lidi-kteri-si-trochu-privydelali-navic … no, a k těm neziskovkám: to je přesně ten důvod, proč nepřispívat těmto vyžírkům, ale věnovat je přímo …

Další odpovědi
led

Z jednoduchého. Z koláča si ukrajujú organizátori a sprostredkovatelia akcie.
Predstavte si, že vám Maruška z rozprávky poslala po „dobrých ľuďoch“ plný košík voľných nebalených čerstvých jahôd (teraz v januári, ako v tej rozprávke o 12 mesiačikoch), myslíte si že košík dôjde tak plný, ako ho ona naplnila? Že žiadny sprostredkovateľ z doručovaných jahôd neochutná? Dobrú chuť. Oni nebrali, len čo to vypadlo cestou, tak kontrolovali, či sú v poriadku a no dovoľte, oni s tým mali predsa aj nejaké prevádzkové náklady.