zjentek

Z jakýho důvodu při využití možnosti „upravit otázku“, do této již nelze vložit obrázek?

Co když upravujeme otázku způsobem, kdy její úprava je zcela zbytečná bez dodatečnýho přiložení konkrétní fotky/obrázku? Aha?

Nedotažené! Šlendrián ;)

Obr: Autor- zjentek.

Nejlepší odpověď
anonym

Taky mi to vrtalo už nějakou dobu hlavou. Tohle by šlo lehce pořešit. Napíšeš o tom adminovi?

zjentek

Ad found,

není třeba, admin je tady taky… tedy ještě kromě mě.

annas

Ad zjentek,

pěkná zahrada. Využíváte květy rudbekie jako léčivku?

Měli jsme jich plnou zahradu, různých odstínů i velikostí květů, ale jeden bylinkář si loni květy otrhal, nakládá je do lihu,. Neuvědomila jsem si, že jen pouhé stonky se nerozmnoží.

Letos jich nemí tolik.

zjentek

Myslíte echinaceu (pod motýlím keřem), též označovanou jako třapatka nachová? Od rudbekií (třapatek) je ovšem třeba odlišovat:

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/T%C5%99apat­ka_(Rudbeckia)

Echinaceu do lihu nakládám (60%+!), ovšem smysl mně dává nakládat pouze kořen, o květu jsem neslyšel… tedy slyšel, ale nechtěl ;) … nevím, jak je tomu u třapatek, i když mám i rudbekie, ale neřeším zpracování, jen rostou do krásy( v záběru nejsou). Hezkou neděli, z.

annas

Nemyslím echinaceu, ale rostlina vpravo mně připadala jako rudbekie, jak ji mám na zahradě.

zjentek

Úplně napravo? Tak tam jsou nějaký aksamitníky jako odpuzovače… asi vás zmátla žlutá barva květů ;).. mějte se an a hodně štěstí s bylinkami a jejich léčbou!

anonym

Pěkná garden. Btw: Na co jsou ty 2 roury v hlíně?

zjentek

Na byliny?