bolak

Z jakýho důvodu Franknštajn ve stejnojmeném filmu z roku 1994 uřízl své milované hlavu a ruce v zápěstí a napojil je…

…na tělo té druhé mrtvé ženy, přešil ji voko, udělal 4 jalový štychy na čele, když jí jeho „výtvor“ (to monstrum) pouze vytrhnul srdce z těla? Jaký to mělo smysl, všechno tadyto řezání a napojování na sebe s jizvama jak na bejzbolovým míči? Přiznám se že jsem ten film asi nějak nepochopil, teda chápu že ji chtěl oživit, ale proč z ní udělal takovouhle sešívanou (slávisti odpustí) zrůdu, když jí chyběl jen jeden orgán, který stačilo nahradit? Navíc ji pak ještě vytrhal chomáče vlasů > http://kinopla­y.com.ua/uplo­ads/posts/2011-01/1294169277­_13.jpg a to je mi úplná záhada, k čemu byl tendle kadeřnickej úkon dobrej?

Odpovědi
iceT

No proto aby se mu podobala,a viděla,že on ji vidí stejně krásnou jako byla zaživa.No,film jsem viděla je to pár měsíců zpátky,ale nějak extra mě neoslovil,nejspíš proto,že byl příliš složitý,ale zpracování bylo vynikající.

bolak

ale franknštajn není přece ta příšera, to byl ten chlápek co ho sestavil, a ten ji chtěl pro sebe a né pro příšeru..