nyjono

Z jakých úsměvných důvodů někdy plakalo vaše dítě?

„Můj syn hystericky plakal, protože jsem mu zakázala jíst z odpadkového koše,“ podělila se o svou zkušenost jedna z maminek.
Další maminka čelila pláči dcerky poté, co jí zakázala sníst bleděmodrou rozpustnou kouli do koupele, jiná, protože jí nepřišlo rozumné, aby její holčička vypila chemické prostředky uklizené ve skříňce pod dřezem. Jiná se svěřila, že její syn chtěl k snídani baterky.

https://www.pro­zeny.cz/clanek/vtip­ne-pribehy-proc-male-deti-propukly-v-plac-znate-to-57496?dop-ab-variant=12&seq-no=4&source=hp

Nejlepší odpověď
Kepler

Můj kluk se vztekal a řval, že z jeho vlasů nejde dolů asfalt. Někde objevil rozměklou cestu. Nezbylo jiné řešení, než ostříhat chlapečka do hola. Zbytek těla dekontaminovalo asi půl kila sádla. Dcerka zase řvala, že se v plátěnkách nedá stát na špičkách, jak to viděla u baletek v televizi. Já jsem zase plakal, že mě nikdo nemá rád a dokonce zavírají hospodu. To je ale svět…

Další odpovědi
Lgee

Dítě nemám ale úsměvny mi přijde důvod ze na vánoce dostane iPhone ale stěžuje si ze chtěl bílí a ne černý.

Dochy

Kluk řval že jsme klíště spláchli do záchodu (použili bychom poněkud totálnější metody pokud bychom měli příležitost). Měli jsme ho vynést ven a opatrně vypustit do trávy.